Kul Bud Krzysztof Kulasiński

Założenie paneli ściennych

Jakiś czas temu postanowiłam usunąć stare kafelki z kuchni i zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie może być wykonywane przez laika, dlatego zależało mi na tym, żeby do pracy zabrała się solidna i sprawdzona firma. Kilka dni szperałam pośród ofert internetowych i jakoś nie byłam przekonana. Już straciłam nadzieję, gdy mój szwagier polecił mi firmę Kul Bud Krzysztof Kulasiński tanio wykonującą wszelkie drobne, jak i nieco większe remonty. Znam Jacka bardzo długo, jesteśmy rodziną, więc nie widziałam powodu, dla którego miałby ściemniać. Moja kuchnia nie jest zbyt duża, dlatego panele zostały wyłożone na ścianach szybko i bez przykrych niespodzianek. Do tego cały czas byłam obecna przy remoncie a panowie w czasie pracy chętnie ze mną gawędzili. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Niedługo będę planowała wymieniać podłogi na obszarze całego mieszkania i myślę, że także zgłoszę się do firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Skoro raz się sprawdzili, to za kolejnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!

 

Otynkowanie elewacji domu

Nie miałem nikogo w zasięgu ręki, aby otynkować murowany dom. Sam nie chciałem tego robić, ponieważ na co dzień zajęty jestem innymi obowiązkami i budowy doglądam raz w tygodniu. Zabiegi elewacyjne wymagają określonej precyzji oraz dokładności, więc majstrowie z naszej wsi zupełnie odpadali. Nie dość, że musiałbym zapłacić nie wiadomo ile kasy, to jeszcze efekt byłby taki sobie. Kumpel z pracy powiedział mi, że w necie jest fajna strona firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński i że są oni w stanie zrobić wszystko dla domu i mieszkania, a do tego po przyzwoitych cenach. Z początku pukałem się w głowę, ale po dłuższym zastanowieniu postanowiłem spróbować. Grupa pracowników firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński otynkowała każdą ze ścian zewnętrznych mojego domu, jeszcze w trakcie budowy. Myślę poważnie o tym, aby zatrudnić tych ludzi do dalszych czynności przy wykończeniach, bo ci, którzy teraz do mnie przychodzą, pracują strasznie wolno. A jeśli z firmą Kul Bud Krzysztof Kulasiński nawiążę dalszą współpracę, to prawdopodobnie będzie szansa na przeprowadzkę z rodziną do nowego domu jeszcze przed jesienią!

 

Montaż oświetlenia podłogowego

W naszej sypialni zdecydowaliśmy się zamontować oświetlenie podłogowe. Zdając sobie sprawę z tego, że zabieg montażu nie należy do najprostszych, chcieliśmy skorzystać z usług firmy, która ma już bogate doświadczenie w tym temacie. Zakup oświetlenia za dużo nas kosztował, aby powierzyć jego montaż komuś mało doświadczonemu. Zupełnym przypadkiem natrafiliśmy na ogłoszenie prasowe firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Zaintrygowało nas ono do tego stopnia, że jeszcze tego samego dnia postanowiliśmy odezwać się pod wskazany numer telefonu. Informacje przekazano nam w konkretny sposób, na wstępie także ustalono wynagrodzenie dla pracowników firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Praca przy montażu oświetlenia podłogowego w naszym domu odbyła się bez niepotrzebnych stresów. Już pierwszego dnia po założeniu oświetlenia mogliśmy zacząć cieszyć się intymnym klimatem w naszej sypialni. Każdemu polecamy zastosowanie tego oświetlenia we własnym domu, a przede wszystkim tak wspaniale wykwalifikowanych pracowników remontowych. Oboje z mężem chylimy czoła!

 

Opinie budowlane

Gdy budowaliśmy dom wspólnie z mężem, staraliśmy się wybrać sprawdzone ekipy, które zapewnią nam poczucie bezpieczeństwa. Mieliśmy gotowy projekt, jednak wykończenie domu w oparciu o nasze pomysły nie było wcale takie proste. Mieliśmy wiele elementów szklanych, skosów i nietypowych ścianek działowych. Na dodatek architekt, chcąc połączyć nasze wizje w wielu pomieszczeniach, zaplanował połączenie tapety oraz kafli. Na firmę Kul Bud Krzysztof Kulasiński trafiliśmy przypadkiem, dzięki poleceniu przez naszych znajomych. Rozważaliśmy między firmą Kul Bud Krzysztof Kulasiński a innym wykonawcą. Przekonała nas jednak jakoś obsługi i to, że starannie wyjaśniono nam wszystkie etapy realizacji wykończenia. Już po dwóch dniach spędzonych na budowie byliśmy spokojni. Każde etap pracy wykonywany był zgodnie z planem, a na wszystkie pytania dostawaliśmy szczegółowe wytłumaczenie. Będą laikami w dziedzinie wykończenia wnętrz baliśmy się, że ktoś nas oszuka. Na szczęście wnętrze naszego domu zapiera dech w piersiach, a firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński stanęła na wysokości zadania, aby spełnić nasze marzenia! Polecamy serdecznie!

 

Malowanie dachu małego domku

Mój mały domek od dłuższego czasu wymagał pomalowania blachy dachowej. Stara farba z czasem zaczęła płowieć, kolor bardzo wyblakł i nawet z daleka widać było brzydkie ślady odpadającej farby. Mam lęk wysokości i sam bałem się wchodzić na dach. Lepiej już zatrudnić do pracy na wysokościach kogoś bardziej wykwalifikowanego i zaradnego. Już nie pamiętam, skąd zdobyłem namiary firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Pracownicy stawili się u mnie punktualnie i w ciągu jednego dnia doprowadzili dach do należytego stanu. Przed malowaniem odbyła się szczegółowa konsultacja. Szczerze mówiąc, sam byłem zaskoczony, że pracownicy przywiązują tak dużą uwagę do szczegółów. Dowodzi to jedynie, że są w pełni profesjonalni i sumienni w wykonywaniu swoich obowiązków. Dach lśni intensywną, czerwoną barwą. Koledzy z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński sprawdzili się znakomicie. Polecam na przyszłość wszystkim borykającym się z podobnymi problemami we własnych gospodarstwach domowych. Ta firma w przyszłości na pewno zdobędzie wyżyny w swojej branży!